KOBİ ve Esnaf Dijital Danışmanlık Hizmeti

O Ekonomik koşulların dengesizleştiği bu dönemde dijital platformlar aracılığıyla gelir elde etmek kazanç sağlamak oldukça mümkün. İhtiyacınız olan en önemli konu ulaşabildiğiniz insan sayısını arttırmaktır. Dijital Danışmanlık piyasa analizleriyle sorun ve ihtiyaçlarının belirlenmesi, çözüm ve uygulama planlarının oluşturulması ve bu bağlamda yapılan profesyonel çalışmalardır. Bunu genel hatlarıyla anlatacak olursak:

  • KOBİ sektör analizleriyle sektörün gerekliliklerini belirlemek
  • Bu bağlamda firmanızın hangi dijital platformlarda bol kazançlı nasıl var olacağını planlamak
  • Planlanan bu çalışmaları sahaya sürerek hızlı sonuçlar almak

KOBİ Dijital Danışmanlık Hizmeti Niye Önemli?

Türkiye’de farklı kaynaklara göre yaklaşık 3,5 milyon aktif şirket var. Bunların %99 küçük ve orta boy işletme. Başta finansal yönetim olmak üzere strateji, yönetim, pazarlama, dış ticaret alanlarında gelişim ve bilgi ihtiyacı çok fazla. İşte KOBİ’ler sanılanın aksine çok hesaplı rakamlarla dijitale başlayabilir ve dijital olarak büyümeyle sektörel büyüme de sağlayabilirler.

Normal bir işletme açmanın aksine çok az maliyetle yürüttüğünüz işi dijitale taşıyabilir veya buradaki ürün ve hizmet tanıtım çalışmalarınızla markanızın büyümesi için gerekli kaynağı oluşturabilirsiniz. Bu süreçte sizin için en gerekli en efektif noktaları belirliyor dijitale doğru başlayarak hızlı sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Whatsapp