DİJİTALE DOĞRU BAŞLANGIÇLAR

Kurumsal Kimlik Yenilenme Hizmetlerimiz & Paketlerimiz

Kurumsal Kimlik yenilemenizde Optimum Çözüm! Var olan firma kimliğinizi yenilemek çok zor değil. Sizi hızlıca anlayıp seri çözümler üretiyoruz. Firmanızın bulunduğu sektörde kurumsal kimlik geliştirmeleriyle algıda ayrışmasını önemseyerek, size keyifli bir kurumsal kimlik aidiyeti sağlamayı hedefliyoruz. Kurumsal kimlik yenilenme yada özel günler içerik paketinden faydalanabilirsiniz..

01
01
Gerçek Zamanlı Verilerle Analizler

Rakip Analizi, Sektör Analizi, Hedef Kitle Analizi,

02
02
Kurumsal Kimlik Geliştirme

Firmanızın ihtiyacı kadar var olan logo revizyonlarınızla yada yeniden kurumsal kimliğinizi geliştiriyoruz. Kartvizitinizi, mail imzanızı, antetli dosyanızı, sosyal medya kapak ve profil fotolarını oluşturarak kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

03
03
Özel Günler İçeriklerinizi Üretmek

Güzel niyetlerinizi müşterilerinize kurumsal İletin! Yıl boyu gerçekleşen tüm özel günleri müşterilerinizle kurumsal içeriklerinizle kutlayın. Tasarımlarınızı önceden alın, paylaşırken zaman kaybetmeyin.

04
04
Video Fotoğraf Çekimleri

Firmanız hakkında bilgileri, hizmetleri fotoğraf ve video ile anlatalım! İstediğiniz mecrada kullanılmak üzere tanıtımınızı yapmak için kullanın. Ömür boyu kullanabileceğiniz reklam içeriğiniz olsun.

Bize yazın dijital ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

Öne Çıkan Hizmet Paketlerimiz

Kurumsal Kimlik Yenilenme Paketleri

En çok gerekli olan paketlerimizi tecrübemizle belirleyerek erişilebilir fiyatlarla hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlere sunuyoruz.

KURUMSAL KİMLİK İMAJ YÖNETİMİ PAKETİ
Standard
 • Kurumsal Kimlik Geliştirme
 • Var olan logoda revizyonlar
 • Mail imza, kartvizit, antetli dosya
 • Sosyal Medya Profil Görselleri
 • 3 revizyon
Plan Seç
ÖZEL GÜNLER İÇERİK TASARIMI PAKETİ
Economy
 • İçerik Pazarlaması
 • 40 adet görsel
 • Kurumsal kimlik uyarlamalı
 • Bir yıl kullanılabilir
 • Özel günler seçilebilir
Plan Seç
VİDEO FOTOĞRAF ÇEKİMİ PAKETİ
Executive
 • 1 dk lık tanıtım videosu
 • 1 yer foto çekimi / 20 adet fotoğraf
 • Youtube hesap kurulumu
 • Sosyal medyada kullanılabilir video
 • Reklam Yönetimi hizmetinde -%10
Plan Seç
Müşteri Yorumları

Medusa Start’ın
Kullanıcılara
Yaşattığı Deneyimler

Mustafa Çağlar Avcı
Medusa Start ekibiyle tanışmadan önce yaptığımız birçok SEO çalışmasından istediğimiz verimi alamamıştık. Gidişatın böyle olması sektöre olan inancımızı zedelemişti. Medusa Start ailesi web sitemizin için o kadar güzel ve detaylı bir yaklaşımda bulundu ki bizler tüm dijital işlerimizi Medusa ailesine teslim ettik. Markamızla 360 derece ilgilenmeleri, bütün dijital ihtiyaçlarımızı karşılamaları ve bunu açık ve şeffaf bir şekilde sergilemeleri muhteşemdi. Teşekkürler MedusaStart.
Mustafa Çağlar Avcı
Aymas Makina – Teknik Satış Müdürü
İlker Naser
Çevremizden web siteleri ve sosyal medya kanalları üzerinden gelir elde eden birçok firmayı duyuyorduk. Biz de daha fazla müşteriye ulaşıp daha fazla gelir etmek isterken yolumuz Medusa Start ile kesişti. İşletmemiz için önce bir web sitesi yaptılar. Sonrasında Google Ads çalışmaları yapmaya başladık. Telefonlarımız neredeyse susmamaya başladı, işletmemize canlılık kattılar. Size teşekkürü bir borç bilirim MedusaStart ailesi. Başarılarınızın devamını diliyorum.
İlker Naser
Naser Kozmetik – Yönetim Kurulu Başkanı
Tamer Yalçın
İşletmem hiçbir arama sonucunda gözükmüyordu ve insanlar firmama ulaşamıyordu. Hep tanıdıklar üzerinden işlerimizi yürütüyorduk. Medusa Start ekibinin yönlendirmesiyle biz de kendi deyimleriyle dijitale doğru başladık. Önce kendimizi ve hizmetimizi tanıtabileceğimiz web sitelerini ve sosyal medyalarımızı hallettiler. Aylık reklam çalışmalarıyla da firmamızı bir sürü insana tanıttılar. Tüm bu süreçte bizimle özenle ilgilendiler ve tüm sorularımızı yanıtladılar. Büyürken desteklerini hiç esirgemediler. Size canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Tamer Yalçın
Opex Lojistik ve Taşımacılık – Kurucu & İş Geliştirme Direktörü
Whatsapp